Otvorili sme naše nové CENTRUM VČASNEJ INTERVENCIE

26. mája 2017 sme slávnostne otvorili naše nové Centrum včasnej intervencie pre rodiny s deťmi so zrakovým a viacnásobným znevýhodnením.

 

 Rana starostlivost 2017 003 Rana starostlivost 2017 002 Rana starostlivost 2017 049

 Rana starostlivost 2017 079 Rana starostlivost 2017 009 Rana starostlivost 2017 075

Odštartovali sme novú etapu v živote Ranej starostlivosti a veríme, že v nových priestoroch budeme môcť pomáhať rodinám ešte intenzívnejšie ako doteraz. Vďaka patrí mnohým subjektom, ktorí podporili zriadenie centra: Ikea Bratislava, Nadácia TA3, Očné centrum Dr. Böhma, CDKL5 Slovakia, Henkel Slovensko a ďalším, ale aj mnohým prispievateľom – jednotlivcom, ktorí poskytli finančný príspevok na rekonštrukciu priestorov prostredníctvom StartLab. Ďakujeme aj Cukráreň Elezi za nádhernú tortu s logom Ranej starostlivosti a Nadácia Zelený Štvorec za úžasné koláčiky a pagáče. Všetko nám chutilo skvele!

Vynikajúce fotografie zo slávnosti si môžete pozrieť vďaka Tomas Zahumensky Photography, ktorý pre nás a pre vás včera fotil pro bono: www.zahumensky.com.
Ak ste sa slávnostného otvorenia Centra včasnej intervencie nemohli zúčastniť a radi by ste ho videli na vlastné oči, príďte nás navštíviť na našej novej adrese v zdravotnom stredisku na Tbiliskej 6 v Bratislave – Rači.